Dnia 19 maja 2026r. odbył się Konkurs Recytatorski „Darzbór Poezjo!”, którego organizatorem był Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego. Celem konkursu było rozbudzenie wrażliwości na piękno poezji o tematyce przyrodniczej, lasu, natury i łowiectwa. Naszą szkołę w konkursie reprezentowali Stanisław Leśniak i Helena Kędziora, którzy wspaniale zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne. Poziom recytacji był bardzo wysoki. Jury stanęło przed nie lada wyzwaniem, by wybrać najlepszych. Konkurs zakończył się sukcesem dla Heleny, która zajęła III miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!









