Image1 Image2 Image3

Konkurs Fotograficzny

Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego oraz Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych zachęcali uczniów do wzięcia udziału w VI edycji konkursu fotograficznego promującego walory przyrodnicze, kulturowe i krajobrazowe Parku Krajobrazowego Dolina Baryczy. Tegoroczna edycja  pod nazwą „Dlaczego warto odwiedzić Park Krajobrazowy Dolina Baryczy?,” prezentowała  szerokie  spektrum zagadnień z zakresu przyrody, architektury, krajobrazu i kultury. Z naszej szkoły w konkursie brali udział następujący uczniowie: Aleksandra Durska, Joanna Kędzierska, Malwina Muszalska, Dagmara Duczmal i Maciej  Wysota.  Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbyło się w Ośrodku Bioróżnorodności w Miliczu , dnia 14 czerwca 2017r.

Joanna Kędzierska zajęła II miejsce,

Maciej Wysota został wyróżniony.

Po wręczeniu nagród i wyróżnień, był wspólny poczęstunek. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy!

Kliknij, aby przejść do galerii