Image1 Image2 Image3

Wycieczka młodszych uczniów

W dniu 12.06.2017r.wybraliśmy się na wycieczkę do Wrocławia, w której uczestniczyły  dzieci z przedszkoli i z klas młodszych pod opieką nauczycieli Anny Fabiś, Ewy Kuświk, Renaty Gąbki, Izabeli Winieckiej. Spędziliśmy we Wrocławiu miłe chwile, odbyliśmy rejs statkiem po Odrze, gdzie mieliśmy możliwość podziwiania panoramy miasta, widzieliśmy śluzę Szczytniki , Wieżę Ciśnień, Ostrów Tumski - najstarszą część Wrocławia i uczelnie Wrocławskie między innymi Politechnikę. Na statku spotkaliśmy grupę turystów z Hiszpanii, gdzie dzieci próbowały nawiązać rozmowę w języku angielskim, to krótkie spotkanie było na pewno dla wszystkich ciekawym doświadczeniem. Po rejsie statkiem przeszliśmy do Ogrodu Zoologicznego, przyglądaliśmy się różnym zwierzętom, dotarliśmy do Afrykarium, w którym jest pierwsze w Polsce oceanarium, w którym mieszka około 250 gatunków ryb. Po długim spacerze po ogrodzie dzieci miały możliwość kupienia sobie pamiątek, gdzie było widać szczęście na ich twarzach z samodzielnych zakupów. Około godziny 14:00 wybraliśmy się w drogę powrotną, gdzie w Długołęce była jeszcze mała  niespodzianka - zestawy z zabawkami w
Mc Donald`s.W tym dniu pogoda nam dopisała, zadowoleni i uśmiechnięci około godziny 16:30 bezpiecznie dzięki Panu Robertowi naszemu kierowcy wróciliśmy do naszych domów. Serdecznie Dziękujemy Radzie Rodziców za dofinansowanie do wycieczki i Panu Bronieckiemu  za dogodną odpłatność za przejazd autobusem.

 

Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia