Image1 Image2 Image3

Festyn

W piękną, słoneczną , czerwcową sobotę odbył się Festyn Rodzinny, na który zaprosiliśmy szerokie grono osób. Dzieci, rodzice, dziadkowie, absolwenci naszej szkoły oraz zaproszeni goście wypełnili plac boiska przyszkolnego. Przygotowaliśmy dla nich następujące atrakcje:

• występy wokalno-taneczne naszych przedszkolaków i uczniów
  • występy grup tanecznych pod kierunkiem pani Anny Rospondek
  • dwa dmuchane zamki oraz sztuczna krowa do dojenia dla dzieci - za darmo
  • darmowy poczęstunek - zupa grochowa, swojski chleb ze smalcem i ogóreczek dla każdego
  • bufet: lody, kiełbaski, zapiekanki, popcorn, ciasto, kawa, herbata, zimne napoje

Rodziny brały udział w konkurencjach:

• mecz piłki nożnej "Ojcowie vs. Synowie"
  • rozgrywki w dwa ognie "Mamy vs. Córki"
  • skoki w workach
  • karmienie jogurtem
  • obgryzanie jabłka
  • malowanie farbami wymarzonych wakacji
  • przeciąganie liny - ulubiona część wszystkich obecnych na festynie - nauczyciele+ uczniowie vs. rodzice
    I tu wszystko stało się jasne - dzieci wraz ze swoimi nauczycielkami są już kolejny rok niepokonani :)

Końcowym punktem programu była zabawa taneczna przy muzyce DJ, która odbyła się przy sali wiejskiej w Pawłowie. Dla głodnych i spragnionych były napoje i kiełbasy z grilla, sprzedawane przez rodziców.
Festyn był tym znamienitszy, gdyż swoją obecnością zaszczycili nas: p. Marzena Wodzińska - Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego, p. Paweł Rajski - Starosta Powiatu Ostrowskiego, p. Stanisław Budzik, p. Mirosław Ostojak, p. Arleta Zadka, p. Paweł Kołeczko, Radni z naszych miejscowości, Sołtysi oraz byli nauczyciele z naszej szkoły.

Dzieci zostały hojnie obdarowane słodyczami a także niespodziankami, które przywieźli do nas p. Wodzińska oraz p. Rajski.

W ten festyn, poza nauczycielami i pracownikami szkoły, włączyli się rodzice oraz członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół naszej Szkoły. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za pomoc, zaangażowanie, okazane chęci i życzliwy uśmiech podczas wspólnej pracy.

Dziękujemy!

Kliknij, aby przejść do galerii