Ostatni dzień przed świętami zawsze jest wyjątkowy. W piątek spotkaliśmy się ostatni raz w tym roku na szkolnym korytarzy, by wspólnie kolędować. Każda klasa przygotowała kilka kolęd - zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Oliwia, Dagmara i Adrian zagrali dla nas na instrumentach, Nikola zaśpiewała "Cichą noc"-  zapanowała prawdziwie świąteczna atmosfera. Po koncercie, aby zaostrzyć apetyt, zatańczyliśmy układ z wirtualnym Mikołajem - taka zumba w świątecznym klimacie. Nasi uczniowie mają talent do tańca! Następnie już przeszliśmy do klas, by podzielić się opłatkiem, obdarować prezentami i wspólnie zjeść świąteczne potrawy.

Atrakcją tego dnia był także Magik - po obejrzanych trikach zaczęliśmy wierzyć, że magia naprawdę istnieje. Wielu z nas było zaproszonych do uczestniczenia w sztuczce i wielu nadal nie może odpowiedzieć na pytanie: "ale jak...?" Nasz zachwyt najlepiej oddały zdjęcia.