Dzień Kobiet w klasach I-III

Święto Kobiet to dla wszystkich Pań i Dziewczynek okazja, aby w tym dniu przeżyć coś miłego. W naszej szkole zadbali o to chłopcy częstując wszystkich  tortem i wręczając upominki. Nie zabrakło też życzeń  i tradycyjnego "Sto lat". Ponadto w tym dniu wybrane zostały najsympatyczniejsze koleżanki w szkole. To miano zyskały Oliwia Charecka z klasy III i Antonina Kędziora z klasy II.

W ostatni czwartek przed feriami, w szkole pachniało pączkami, ale nie była to jedyna przyjemność tego dnia. Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę karnawałową, na której już kolejny raz grał DJ - p. Jakub Duczmal. Nasi uczniowie uwielbiają się bawić w Jego rytmach i nie wyobrażają już sobie dyskoteki bez Niego!
Chętni i kreatywni uczniowie poprzebierali się, a pozostali gratulowali im ciekawych pomysłów i potraktowali swoich kolegów jako inspirację, by na następny rok w karnawale też mieć jakiś pomysł na siebie.

Ostatni dzień przed świętami zawsze jest wyjątkowy. W piątek spotkaliśmy się ostatni raz w tym roku na szkolnym korytarzy, by wspólnie kolędować. Każda klasa przygotowała kilka kolęd - zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Oliwia, Dagmara i Adrian zagrali dla nas na instrumentach, Nikola zaśpiewała "Cichą noc"-  zapanowała prawdziwie świąteczna atmosfera. Po koncercie, aby zaostrzyć apetyt, zatańczyliśmy układ z wirtualnym Mikołajem - taka zumba w świątecznym klimacie. Nasi uczniowie mają talent do tańca! Następnie już przeszliśmy do klas, by podzielić się opłatkiem, obdarować prezentami i wspólnie zjeść świąteczne potrawy.