Tego roku odbyła się już III edycja Olimpiady szkolnej na wesoło. Jest to okazja, by spotkać się całymi rodzinami i móc podziwiać talenty naszych dzieci, posłuchać ich wokalu, popatrzeć jak tańczą, poobserwować ich ruch sceniczny i grę aktorską. Jest to czas rodzica i dziecka, czas, którego na co dzień jest tak mało. Pogoda dopisała, dlatego wszystko mogło się odbyć zgodnie z planem.

Po niesamowitych występach naszych uczniów wybraliśmy maskotkę naszej olimpiady. Zwyciężył Minionek - maskotka wykonana przez ucznia klasy IV Od teraz będzie on towarzyszył nam w każdej kolejnej Olimpiadzie na wesoło.  Kolejną atrakcją były rozgrywki sportowe w trzech grupach wiekowych:

I grupa - przedszkolaki z Pawłowa, przedszkolaki z Chojnika, uczniowie klasy I

II grupa - uczniowie klasy II, III, IV

III grupa - uczniowie klasy V, VI, VII

Dzieci współzawodniczyły w 5  rozgrywkach sportowych ( najmłodszych mogli wspomagać rodzice ) oraz jednej rodzinnej konkurencji. Każda z nich była punktowana, a wyniki były systematycznie wpisywane na tablicy. Rywalizacja była zdrowa, a zabawa przednia! Zwycięzcami w każdej grupie byli: przedszkolaki w Chojniku, uczniowie klasy IV oraz uczniowie klasy V

Jak zwykle dużo radości sprawiły dzieciom dmuchany zamek i trampolina, z których mogli korzystać za darmo dzięki sponsorowi atrakcji - Starostwu Powiatowemu.

Punkt gastronomiczny obsługiwany przez nasze aktywne mamy - panią Kasię i Małgosię także cieszył się zainteresowaniem. To pewnie dzięki pysznym gofrom z truskawkami oraz wielu innym smakołykom, które przygotowały nasze panie.

Festyn rodzinny był bardzo udany, ucieszył wszystkie dzieci i dorosłych. Dziękujemy wszystkim przybyłym za spędzenie tego czasu z nami!