Wakacje, znowu są wakacje...cool

Ostatniego dnia w szkole spotkaliśmy się po raz ostatni w tym roku szkolnym; najpierw na mszy świętej w Kościele Chrystusa Króla w Chojniku, a potem już na uroczystej akademii w szkole w Pawłowie. Prowadzący - Dagmara i Kacper - przywitali wszystkich obecnych na uroczystości  gości, rodziców, pracowników  i uczniów, a Pani Dyrektor Lucyna Hörl dokonała podsumowania minionego roku szkolnego.

Nasi uczniowie pracowali w tym roku bardzo aktywnie. Angażowali się w wiele konkursów, zawodów sportowych, projektów oraz zbiórek wolontaryjnych, co zasłużyło na pochwałę i nagrodę. Każdy wychowawca pogratulował także swoim wychowankom bardzo dobrych wyników w nauce, wzorowej frekwencji i wręczył nagrody książkowe. Spotkanie zakończyło się wesołą scenką z życia niesfornej klasy, a Pani Dyrektor wypowiedziała nasze ulubione słowa:
"Rok szkolny 2017/2018 uważam za zamknięty!"