Dnia 6 czerwca 2018 roku gościliśmy w naszej szkole pana leśniczego Józefa Krawczyka. Nasz gość jak zwykle przybył z prezentami dla uczniów ufundowanymi przez Nadleśnictwo Antonin . Ciekawie opowiadał nam o ekosystemie leśnym i   interesującej pracy leśniczego. Uczniowie zadawali również pytania, na które otrzymywali wyczerpujące wyjaśnienia. Wspólnie oglądaliśmy prezentacje wykonane przez uczniów poszczególnych klas. 

Klasa IV przygotowała prezentację na temat: WARSTWY W LESIE.

Klasa V przygotowała prezentację na temat : LASY POLSKI.

Klasa VI przygotowała dwie prezentację na temat: KRAJOBRAZ WILGOTNEGO LASU RÓWNIKOWEGO

I KRAJOBRAZ LASÓW LIŚCIASTYCH I MIESZANYCH.

Klasa VII przygotowała dwie prezentacje na temat: KRAJOBRAZU SAWANNY I KRAJOBRAZU TAJGI SYBERYJSKIEJ. Oglądaliśmy również pracę konkursową Aleksandry Durskiej z klasy VI na temat „ HISTORIA W LESIE UKRYTA”.  Wszystkie klasy wykonały ciekawe dekoracje w klasach związane z lasem.   
Zaangażowanym w przygotowanie  DNIA PRZYRODY  DZIĘKUJEMY .