Wakacje, znowu są wakacje...cool

Ostatniego dnia w szkole spotkaliśmy się po raz ostatni w tym roku szkolnym; najpierw na mszy świętej w Kościele Chrystusa Króla w Chojniku, a potem już na uroczystej akademii w szkole w Pawłowie. Prowadzący - Dagmara i Kacper - przywitali wszystkich obecnych na uroczystości  gości, rodziców, pracowników  i uczniów, a Pani Dyrektor Lucyna Hörl dokonała podsumowania minionego roku szkolnego.

Tego roku odbyła się już III edycja Olimpiady szkolnej na wesoło. Jest to okazja, by spotkać się całymi rodzinami i móc podziwiać talenty naszych dzieci, posłuchać ich wokalu, popatrzeć jak tańczą, poobserwować ich ruch sceniczny i grę aktorską. Jest to czas rodzica i dziecka, czas, którego na co dzień jest tak mało. Pogoda dopisała, dlatego wszystko mogło się odbyć zgodnie z planem.

Dnia 6 czerwca 2018 roku gościliśmy w naszej szkole pana leśniczego Józefa Krawczyka. Nasz gość jak zwykle przybył z prezentami dla uczniów ufundowanymi przez Nadleśnictwo Antonin . Ciekawie opowiadał nam o ekosystemie leśnym i   interesującej pracy leśniczego. Uczniowie zadawali również pytania, na które otrzymywali wyczerpujące wyjaśnienia. Wspólnie oglądaliśmy prezentacje wykonane przez uczniów poszczególnych klas.