W tym roku Jasełka Bożonarodzeniowe wystawione zostały w Kościele w Chojniku. Zbiegły się one ze Świętem Trzech Króli obchodzonym 06 stycznia.
 Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły przedstawiając historię przyjścia na świat Syna Bożego przypomnieli to cudowne wydarzenie. Dzięki  temu wszyscy  biorący udział w przedstawieniu,  mogli zagłębić się w słowa:

,,To właśnie tego wieczoru

Od bardzo wielu wieków

Pod dachem tkliwej kolędy

Bóg rodzi się w człowieku”

i otworzyć swe serca na drugiego człowieka.

11 listopada to dzień święta narodowego, dzień radości z odzyskania umiłowanej Ojczyzny, to dzień, w którym naród powstał z kolan i odzyskał wolność. Na ten dzień czekały pokolenia.

Tradycją Zespołu Szkół w Pawłowie stało się organizowanie wieczornicy patriotycznej upamiętniającej tak ważne wydarzenia w dziejach naszego narodu, jak odzyskanie niepodległości po 123 latach niewoli.

04 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Po dwumiesięcznym wypoczynku wszyscy uczniowie z nowym  zapasem sił wrócili do szkoły. Tradycyjnie ten dzień rozpoczął się Mszą Św. w Kościele w Chojniku, po czym wszyscy  obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez uczniów klasy trzeciej i czwartej.

Pani Dyrektor witając wszystkich życzyła  uczniom wielu sukcesów  i mile spędzonych chwil w szkole,   nauczycielom  i rodzicom zaś zadowolenia ze swych pociech i owocnej współpracy w nowym roku szkolnym.